Lezecká přípravka pro děti 4 – 7 let

Neděle 15:00 -16:00 
Přípravka probíhá 1x týdně, kromě prázdnin a státních svátků, v tělocvičně DDM DUHA ÚO. Veškeré vybavení je možné si u nás půjčit. Na pohyb v tělocvičně doporučuji obyčejné cvičky.
Přípravka je určená pro všechny děti, které se nebojí hýbat a lozit po všem možném. Přestože jde primárně o kroužek lezení, trénink bude probíhat hravou formou na stěně i mimo ni, ke zdokonalení celkových pohybových dovedností. Lezčata se naučí bezpečnostní návyky a pohyby na stěně, které pak využijí při veškerém dalším lezení. Budeme především „boulderovat“, tedy lézt bez lana. Pod stěnou budou matrace tlumící pády a seskoky. Po zvládnutí základů si vyzkoušíme i lezení s  lanem 😉

Kde lezeme?

Lezecká stěna DDM DUHA v Ústí nad Orlicí

Kdy lezeme?

Od 4.2.2024
1 hod./týden
garantujeme 15 lekcí

Cena

3.000,- Kč/15 lekcí

Délka lekce 1 hodina

Jedna lekce tedy vyjde na 150,- Kč.

Kroužek povede:

Kačka Poláková