O nás

Dbáme na bezpečnost našich klientů a používám pouze certifikované lezecké vybavení, které je pravidelně kontrolované autorizovanou osobou.

Naše nabídka zahrnuje kurzy lezení pro malé i velké, skupiny nebo individuální účastníky, ať už jde o začátečníky nebo pokročilé.

Poskytujeme lezecké kroužky, sportovní lezecké tréninky, zážitkové dny ve skalách pro rodiny s dětmi nebo také teambuildingové akce pro firmy.

Máme pro vás příměstské tábory. Organizujeme lezecké kempy v zahraničí, takže se vaše lezecké dovednosti mohou rozvíjet i v jiném prostředí.

Specializujeme se také na dlouhodobé kurzy, kde klienti získávají systematickou metodiku lezení. Tato strategie vede k vyšší kvalitě získaných dovedností ve srovnání s krátkodobými víkendovými kurzy.

S individuálním přístupem jsme připraveni splnit i nejnáročnější požadavky našich klientů. Nejste si jisti, který kurz je pro vás ten pravý? Neváhejte se na nás obrátit pro více informací.

Naši instruktoři

Zbyněk Navrkal

Zakladatel lezecké školy No Gravity a instruktor s dlouholetou praxí a 20ti letými lezeckými zkušenostmi.

  • Akreditovaný instruktor MŠMT lezení na umělých stěnách s profesní kvalifikací (74-031-M)
  • Akreditovaný instruktor MŠMT lezení ve skalních terénech s profesní kvalifikací (74-034-M)
  • Trenér sportovního lezení s licencí kat. C1 /ČHS/
  • Trenér sportovního lezení kat. B – aspirant /LANO/
  • Předseda, instruktor a trenér horolezeckého oddílu HO DUHA Ústí nad Orlicí
  • Více než 15. let zkušeností v lanových přístupech v oblasti výškových prací
  • Revizní technik osobních ochranných pomůcek pro práce ve výškách, lanových centrech a lezeckého vybavení pro komerční účely

Kačka Poláková

Instruktorka lezení na umělé stěně s mnohaletými zkušenostmi s vedením dětské přípravky a lezeckých dětských kroužků v DDM DUHA Ústí nad Orlicí.